Jak v létě pečovat o pleť? Dodržujte tyto 3 zásady!

Hydratovat, hydratovat, hydratovat.

Naše pleť je v létě vystavena nežádoucím faktorům jako je horko, slaná voda, klimatizace a častý pobyt na sluníčku, čemuž by se měla přizpůsobit i denní rutina péče o pleť. Nejčastější doporučení, které uslyšíte od odborníků, je hydratace na prvním místě. Za nás je to ještě pravidelné a důkladné čištění pleti, protože i v létě na kůži vzniká řada nečistot, maz a pot, které musí pryč. K tomu poslouží například micerální voda, která pokožku nikterak nezatěžuje, naopak pleť vyčistí a příjemně osvěží. Micerální vodu aplikujte na vatový tampon a pleť šetrně a řádně ošetřete. Nezapomínejte po aplikaci pleť důkladně opláchnout čistou vodou.

Následně aplikujte krém či sérum lehké konzistence, aby kůži zbytečně nezatížil. Vybírejte produkty s vitamíny a minerály pro vitalizaci pleti a její regeneraci. Hydratace každé ráno i večer je zkrátka základ. Sáhněte například po Hydratačním a vyživujícím krému z řady Cannabellum by KOKI nebo bio revitalizujícím pleťovém séru s konopným olejem a CBD.

Je-li vaše pokožka opravdu dehydratovaná, podráždění nebo začervenalá po dlouhé slunění, sáhněte po osvěžující dermální vodě, která je obohacená o zklidňující látky CBD a Fruit Water.  Sprej noste všude s sebou, je ideálním společníkem na cestování nebo při sportovní námaze. Oceníte jej při dlouhém pobytu v klimatizovaném prostředí a kdykoliv, budete-li potřebovat rychlou vzpruhu. Sprej jednoduše nastříkáte na pleť i tělo a pocit osvěžení přijde za tři, dva, jedna…